google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 17.10.2019
  1 USD
  3.8638
  -0.0296
  1 EUR
  4.2849
  -0.0121
  1 CHF
  3.8902
  -0.0139
  1 GBP
  4.9456
  -0.0154
  1 RUB
  0.0604
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  ANFORM Andrzej Metlak
  ANFORM Andrzej Metlak

  ANFORM Andrzej Metlak


  Anform to firma zajmująca się między innymi produkcją oprzyrządowania precyzyjnego takiego jak wykrojniki, tłoczniki, formy wtryskowe i wulkanizacyjne oraz przyrządy montażowe.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Anform firma zajmująca się produkcją oprzyrządowania precyzyjnegoAnform to firma zajmująca się między innymi produkcją oprzyrządowania precyzyjnego takiego jak wykrojniki, tłoczniki, formy wtryskowe i wulkanizacyjne oraz przyrządy montażowe. Oferujemy kompleksowy proces produkcyjny, od etapu konstrukcji po wdrożenie ukończonego projektu.

  Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza, umiejętności i zaangażowanie pracowników pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości usług. Chcąc nieustannie rozwijać naszą firmę chętnie podejmujemy się realizacji innowacyjnych przedsięwzięć, a także stale powiększamy oraz unowocześniamy nasz park maszynowy.

  Dzięki temu mamy możliwość wykonywania prac z szerokiego spektrum specjalizacji przemysłu. Współpracujemy z przedstawicielami branży samochodowej, medycznej, rolniczej, spożywczej, meblowej i wieloma innymi. Przyjmujemy zamówienia stałe lub terminowe, zarówno od firm jak i klientów indywidualnych.

  Zapraszamy!

   

   ANFORM Andrzej Metlak, forma wtryskowa do gumy, forma wtryskowa na ztyczki z włóknem szklanym, tłocznik do papilotek,

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.